פירוט נוהל הובלות, משלוחים ואיסוף מהחנות:

המוצרים יסופקו ממחסן החנות, בונדד החברות או ישירות מחברת ההובלה.
מחיר המשלוח לא כולל תוספות מיוחדות (פירוק דלתות, הובלת באמצעות מנוף, היעדר חניה בצמוד לנקודת האספקה מה שמצריך שינוע המוצר מהחניה הקרובה ביותר עד לנקודת האספקה, אספקה מעל לקומה שלישית, קומות נוספות בתוך הבית או כל תוספת אחרת על פי תקנון חברת ההובלה), תוספות עבור משלוח ייגבו על ידי המובילים בעת ההובלה ואינן קשורות לעסקה. על הלקוח האחריות לוודא כי המוצר שהוזמן אכן נכנס לנקודת האספקה המבוקשת ושאכן ניתן לבצע את ההובלה - מדידת כל המקומות בהם עתיד לעבור המוצר (שערים, מסדרונות, חדרי מדרגות וכו...)

זמן אספקה במידה ולא צוין אחרת- עד 21 ימי עסקים ( יום עסקים ייחשב כיום חול עבור הזמנות שנכנסו עד השעה 12:00, ימי שישי/שבת לא ייחשבו לימי עסקים. כמו כן, ערבי חג/ ימים בחוה"מ ייספרו כחצאי ימי עסקים)

ייתכנו עיכובים עקב כוח עליון, הזמנה שלא התקבלה במערכת החנות או במערכת הספק/ חברת ההובלה, תקלה טכנית בכלי הרכב בחברת ההובלה, שביתה כללית או אצל אחד המפיצים או אתר אספקה שהגישה אליו מוגבלת

דמי המשלוח לא כוללים פתיחה של מוצר או פירוקו מאריזההמחירים המפורסמים, תקפים ונכונים לגבולות מדינת ישראל, וגבולות הקו הירוק בלבד, וכוללים מע"מ.

ייתכנו תוספות מחיר מעבר לקו הירוק או ליישובים מרוחקים כפי שגובות חברות ההובלה השונות, ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות על מנת לקבל הערכת מחיר מדויקת להובלה.

ניתן לאסוף חלק מהמוצרים ישירות מהחנות איסוף מוצר עצמאית מחייב את המזמין והמשלם להגיע אל נקודת האיסוף בצרוף תעודה מזהה (תעודת זהות/דרכון/רישיון נהיגה/חוגר), וזאת לאחר תיאום מלא מול מח' שירות לקוחות וקבלת טלפון, דואר אלקטרוני או מסרון (הודעת SMS) המעדכנת כי ההזמנה מוכנה לאיסוף.

במקרים בהם לא ניתן לספק מוצר ליישוב מסוים או תידרש תוספת תשלום עבור רכב ממוגן /רכב מיוחד, יש ליצור קשר עם שירות הלקוחות על מנת לקבל הצעת מחיר לעלות ההובלה.

עלויות נוספות:
הובלת מוצר מעל קומה 3 ללא מעלית או במקרה שהמוצר לא נכנס במעלית - תוספת של 40-60 ש"ח לכל קומה
קומה נוספת בתוך הבית- 40 ש"ח לקומה
פירוק דלתות למקרר פריזר עליון/ תחתון  100-150 ₪
פירוק דלתות למקרר 3 או 4 דלתות  180-240 ₪
במידה ואין חניה בצמוד לנקודת האספקה ייגבה תשלום עבור שינוע המוצר מחניה מרוחקת ועד לנקודת האספקה, עלות תוספת זו בהתאם למרחק הנוסף- בין 50- 200 ש"ח 

עלויות נוספות יחולו על הלקוח בגין אספקה למקום בו הגישה מועטה ודרישת התשלום תיעשה על ידי נציג מטעם האתר או צד שלישי.

במידה והלקוח ירצה לבטל את העסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן, כאשר המוצר כבר נמצא בבית הלקוח, ניתן להחזיר את המוצר לחנות עצמאית או החזרה עם חברת הובלות בעלות המשלוח.

בברכה,
סלון ירושלים